Kirsten Wijling aan de slag als Asset Manager bij Heeneman & Partners

Vanwege de aanhoudende groei van onze vastgoedfondsen versterken wij ons team met Kirsten Wijling als Asset Manager.
"


Sinds mei 2022 is Kirsten Wijling in dienst getreden bij Heeneman & Partners. Vanwege de aanhoudende groei van onze vastgoed portefeuille is Kirsten een welkome versterking voor ons team. In de functie van Asset Manager is zij medeverantwoordelijk voor het assetmanagement van de diverse vastgoedfondsen. Kirsten startte haar carrière bij vastgoedbelegger NSI, daarna werkte zij bij adviseur Cushman & Wakefield en bij Prime Pitch assetmanagement.

Kirsten: “Ik kijk er naar uit om met mijn kennis, enthousiasme en passie voor Retail deel uit te maken van het ondernemende team van Heeneman & Partners. Samen zullen wij ons verder inzetten voor de groei van onze fondsen”.

Heeneman & Partners is zeer verheugd over de komst van Kirsten. Rob van Sabben (partner/directeur vastgoed): "Kirsten zal met haar expertise en jarenlange ervaring als Asset Manager bijdragen aan ons Asset Management team. Wij kijken er naar uit om samen met haar verder te bouwen aan de groei van onze vastgoedfondsen."

Andere nieuwsberichten

Winkelcentrum de Mare in Alkmaar deels aangekocht door Heeneman & Partners

Namens het supermarktfonds.nl heeft Heeneman & Partners winkelcentrum de Mare in Alkmaar deels aangekocht. De aankoop is het 25e vastgoedobject voor het fonds.
3
June
2022

Blog | Hoge inflatie en hoge rente; wat doet dat met mijn vastgoedbelegging?

Hoge rente én hoge inflatie; het klinkt als een ongunstige situatie voor beleggers. Maar is dat het ook? We leggen u uit welke invloed deze ontwikkelingen in de markt hebben op uw vastgoedbelegging.
1
June
2022

Heeneman & Partners koopt Jumbo supermarkt met winkels in Maastricht

Namens het supermarktfonds.nl hebben wij een gedeelte van het winkelcentrum aan de Voltastraat, inclusief de Jumbo, in Maastricht aangekocht.
17
March
2022
Wilt u een persoonlijk gesprek over deelname in de fondsen van Heeneman & Partners? Neem contact met ons op en informeer naar de mogelijkheden.
+31 (0)20 22 70 222
info@heeneman-partners.nl
Heeneman & Partners maakt voor haar website gebruik van cookies.
Deze cookies onderscheiden we in de categorieën Functionele en Analytische cookies. Bekijk onze Privacy Policy voor meer informatie.