Kirsten Wijling aan de slag als Asset Manager bij Heeneman & Partners

Vanwege de aanhoudende groei van onze vastgoedfondsen versterken wij ons team met Kirsten Wijling als Asset Manager.
"


Sinds mei 2022 is Kirsten Wijling in dienst getreden bij Heeneman & Partners. Vanwege de aanhoudende groei van onze vastgoed portefeuille is Kirsten een welkome versterking voor ons team. In de functie van Asset Manager is zij medeverantwoordelijk voor het assetmanagement van de diverse vastgoedfondsen. Kirsten startte haar carrière bij vastgoedbelegger NSI, daarna werkte zij bij adviseur Cushman & Wakefield en bij Prime Pitch assetmanagement.

Kirsten: “Ik kijk er naar uit om met mijn kennis, enthousiasme en passie voor Retail deel uit te maken van het ondernemende team van Heeneman & Partners. Samen zullen wij ons verder inzetten voor de groei van onze fondsen”.

Heeneman & Partners is zeer verheugd over de komst van Kirsten. Rob van Sabben (partner/directeur vastgoed): "Kirsten zal met haar expertise en jarenlange ervaring als Asset Manager bijdragen aan ons Asset Management team. Wij kijken er naar uit om samen met haar verder te bouwen aan de groei van onze vastgoedfondsen."

Andere nieuwsberichten

Jonathan Hoekstra versterkt Heeneman & Partners als Asset Manager

Per oktober is Jonathan Hoekstra in dienst getreden bij Heeneman & Partners. Hij is als Asset Manager verantwoordelijk voor het beheer van onze vastgoedfondsen.
23
October
2023

Heeneman & Partners Herfstborrel in het Louwman Museum

Onze jaarlijkse herfstborrel vond dit jaar plaats in het Louwman Museum in Den Haag. Een succesvolle middag met onze beleggers en relaties!
9
October
2023

Gymzaal Het Lichtruim in Bilthoven krijgt nieuwe toplaag

De gymzaal van onze maatschappelijke vastgoedbelegging Het Lichtruim in Bilthoven heeft een nieuwe toplaag gekregen.
31
August
2023
Kantoor van Heeneman & Partners in Buitenveldert
Wilt u een persoonlijk gesprek over deelname in de fondsen van Heeneman & Partners? Neem contact met ons op en informeer naar de mogelijkheden.
Heeneman & Partners maakt voor haar website gebruik van cookies.
Deze cookies onderscheiden we in de categorieën Functionele en Analytische cookies. Bekijk onze Privacy Policy voor meer informatie.