Kirsten Wijling aan de slag als Asset Manager bij Heeneman & Partners

Vanwege de aanhoudende groei van onze vastgoedfondsen versterken wij ons team met Kirsten Wijling als Asset Manager.
"


Sinds mei 2022 is Kirsten Wijling in dienst getreden bij Heeneman & Partners. Vanwege de aanhoudende groei van onze vastgoed portefeuille is Kirsten een welkome versterking voor ons team. In de functie van Asset Manager is zij medeverantwoordelijk voor het assetmanagement van de diverse vastgoedfondsen. Kirsten startte haar carrière bij vastgoedbelegger NSI, daarna werkte zij bij adviseur Cushman & Wakefield en bij Prime Pitch assetmanagement.

Kirsten: “Ik kijk er naar uit om met mijn kennis, enthousiasme en passie voor Retail deel uit te maken van het ondernemende team van Heeneman & Partners. Samen zullen wij ons verder inzetten voor de groei van onze fondsen”.

Heeneman & Partners is zeer verheugd over de komst van Kirsten. Rob van Sabben (partner/directeur vastgoed): "Kirsten zal met haar expertise en jarenlange ervaring als Asset Manager bijdragen aan ons Asset Management team. Wij kijken er naar uit om samen met haar verder te bouwen aan de groei van onze vastgoedfondsen."

Andere nieuwsberichten

Vacature | Senior Financieel Manager (full time) per direct

Wij zijn per direct op zoek naar een Senior Financieel Manager om ons Finance team te ondersteunen. Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging?
23
February
2023

John Biljard benoemd tot Head of Asset Management

Per 1 januari 2023 is John Biljard benoemd tot Head of Asset Management. John is sinds 2021 werkzaam bij Heeneman & Partners als Asset Manager.
18
February
2023

Particulier beleggen in vastgoed

Bent u op zoek naar een manier om uw vermogen te laten groeien? Dan is beleggen in een vastgoedfonds misschien wat voor u. U kunt al investeren vanaf € 25.000.
13
February
2023
Kantoor van Heeneman & Partners in Buitenveldert
Wilt u een persoonlijk gesprek over deelname in de fondsen van Heeneman & Partners? Neem contact met ons op en informeer naar de mogelijkheden.
Heeneman & Partners maakt voor haar website gebruik van cookies.
Deze cookies onderscheiden we in de categorieën Functionele en Analytische cookies. Bekijk onze Privacy Policy voor meer informatie.