Kirsten Wijling aan de slag als Asset Manager bij Heeneman & Partners

Vanwege de aanhoudende groei van onze vastgoedfondsen versterken wij ons team met Kirsten Wijling als Asset Manager.
"


Sinds mei 2022 is Kirsten Wijling in dienst getreden bij Heeneman & Partners. Vanwege de aanhoudende groei van onze vastgoed portefeuille is Kirsten een welkome versterking voor ons team. In de functie van Asset Manager is zij medeverantwoordelijk voor het assetmanagement van de diverse vastgoedfondsen. Kirsten startte haar carrière bij vastgoedbelegger NSI, daarna werkte zij bij adviseur Cushman & Wakefield en bij Prime Pitch assetmanagement.

Kirsten: “Ik kijk er naar uit om met mijn kennis, enthousiasme en passie voor Retail deel uit te maken van het ondernemende team van Heeneman & Partners. Samen zullen wij ons verder inzetten voor de groei van onze fondsen”.

Heeneman & Partners is zeer verheugd over de komst van Kirsten. Rob van Sabben (partner/directeur vastgoed): "Kirsten zal met haar expertise en jarenlange ervaring als Asset Manager bijdragen aan ons Asset Management team. Wij kijken er naar uit om samen met haar verder te bouwen aan de groei van onze vastgoedfondsen."

Andere nieuwsberichten

Heeneman & Partners koopt winkel in De 9 Straatjes

Ons fonds Binnenstad Amsterdam I CV heeft de winkel op de Berenstraat 11 in Amsterdam aangekocht. Internationaal modemerk Paul Smith huurt het pand.
2
November
2022

Heeneman & Partners sponsort VV Jonathan in Zeist

Met de start van het seizoen 2022-2023 is Heeneman & Partners sponsor van VV Jonathan in Zeist wat zich uit in een reclamebord aan het hoofdveld van de vereniging.
11
October
2022

Max van Oostenrijk Head of Investor Relations bij Heeneman & Partners

Per september 2022 is Max van Oostenrijk aan de slag gegaan bij Heeneman & Partners als Head of Investor Relations. In deze functie richt hij zich op de relatie met bestaande en nieuwe cliënten.
29
September
2022
Kantoor van Heeneman & Partners in Buitenveldert
Wilt u een persoonlijk gesprek over deelname in de fondsen van Heeneman & Partners? Neem contact met ons op en informeer naar de mogelijkheden.
+31 (0)20 22 70 222
info@heeneman-partners.nl
Heeneman & Partners maakt voor haar website gebruik van cookies.
Deze cookies onderscheiden we in de categorieën Functionele en Analytische cookies. Bekijk onze Privacy Policy voor meer informatie.